IEPĒRCIES LĪDZ 16:00 UN SAŅEM PIEGĀDI JAU ŠODIEN

Piegādes noteikumi

Premium Dzērieni (SIA Nordic Beverage) jeb Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar piegādes noteiktajiem tarifiem. Pirms apstiprinājuma saņemšanas e-pastā un Preču piegādes no Pārdevēja, Pircējs vienlaicīgi veic apmaksu par izvēlētajām Precēm un par piegādi. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

Pasūtījumu veikšanas laiks un piegādes laiks:

Pasūtījumus Pircējs var veikt jebkurā diennakts laikā un jebkurā dienā, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: katru kalendāro dienu divas reizes dienā (plkst. 11.00 un 16.00). Piegāde tiek veikta katru dienu no 11:30 – 16:00 un 16:30-22:00. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

Piegādes tarifi:

Express piegāde – pasūtījums tiek piegādāts 2 stundu laikā. Pakalpojums pieejams tikai Rīgas teritorijā. Pakalpojuma maksa 6.95 EUR (ieskaitot PVN). Express piegāde ir aktīva laika posmā no 10:00 - 18:00.

Standarta piegāde Rīgas + Jūrmalas teritorijā – Piegādes maksa par kurjera piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi 3,95 EUR (ieskaitot PVN), ja preču kopējā cena piegādei ir 49,99 EUR vai mazāk. Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču cena piegādei pārsniedz 50,00 EUR (ieskaitot PVN).

Standarta piegāde Pierīgas teritorijā – Piegādes maksa par kurjera piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi Pierīgas  teritorijā 6.95 EUR (ieskaitot PVN) neatkarīgi no pasūtījuma summas. Minimālā pasūtījuma summa piegādei Pierīgā ir 35.00 EUR.

Standarta piegāde visā Latvijas teritorijāPiegādes maksa par kurjera piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi Latvijas teritorijā 6.95 EUR (ieskaitot PVN) neatkarīgi no pasūtījuma summas. Minimālā pasūtījuma summa piegādei Latvijas teritorijā ir 35.00 EUR. Piegāde tiek veikta 3 dienu laikā.

Piegādes tiek veiktas 2 reizes dienā katru kalendāro dienu Rīgas teritorijā un 1 reizi dienā Pierīgas teritorijā, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 1 (vienas) kalendārs nedēļas laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem noteikumiem un Preces pieejamības noliktavā.

Preču saņemšana:

Piegādi var saņemt pilngadīga persona, kas sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu un ir uzrādījusi vecuma apliecinošu dokumentu (Pase vai ID). Ja vecumu pierādošs dokuments nebūs pieejams un adresē nebūs neviena, kas sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, piegādes brīdī, produkti paliks pie piegādātāja.

Neatdotās preces tiks nogādātas uz Pārdevēja - Premium Dzērieni (SIA Nordic Beverage) veikalu, kas atrodas šādā adresē:  Brīvības iela 155, Rīga, LV-1012, 2. stāvā. 

Pircējam tiks nodrošināta iespēja personīgi ierasties pēc neatdotajām precēm 2 (divu) darba dienu laikā saskaņojot ierašanās laiku zvanot uz kontakttālruni vai veikt papildus piegādes apmaksu pēc noteiktā tarifa un izvēloties jaunu piegādes saņemšanas dienu.

Preču saņemšana Premium Dzērieni (SIA Nordic Beverage) veikalā:

Pasūtītās preces bez papildus piegādes maksas iespējams saņemt Premium Dzērieni (SIA Nordic Beverage) veikalā norādītajos laikos 11:00-12:00 un 16:00-17:00. Lai saņemtu preces veikalā pasūtījumam jābūt iepriekš apmaksātam, izmantojot premiumdzerieni.lv piedāvātās apmaksas iespējas.

STAY UP TO DATE

Submit your email to get updates on Island products and special promotions.