Par PREMIUM DZĒRIENI

Tīmekļa vietne “premiumdzerieni.lv” ir vairumtirdzniecības un distribūcijas kompānijas SIA “Nordic Beverage” piederoša mazumtirdzniecības struktūrvienības interneta veikals.

SIA Nordic Beverage tika dibināts pirms sešiem gadiem ar mērķi iepazīstināt ar jaunām tendencēm un garšām Latvijas alkoholisko dzērienu industriju. Mēs esam tiešie pārstāvji un ekskluzīvie sadarbības partneri vairāk, kā 80 alkoholisko dzērienu internacionāliem ražotājiem.

Esam iepriecināti, ka, jau vairākus gadus, varam piedāvāt ikkatram iegādāties arī pašus jaunākos dzērienus mūsu sortimentā, kas vēl nav paspējuši sasniegt plauktus citās alkoholisko dzērienu tirdzniecības vietās.

Mūsu sortimenta Jūs atradīsies, ne tikai labi pazīstamos zīmolus, kā Captain Morgan, Jack Daniels un Jagermeister, bet arī ko tādu ko reti nācies redzēt pat Eiropas lielākajos outleta veikalos.

Mēs lepojamies ar savu ruma kolekciju, kur ruma cienītāji varēs atrast iespējams savu jauno iecienītāko ruma zīmolu.

Mēs ticam, ka ir iespējams baudīt un izgaršot kvalitatīvus un ekskluzīvus dzērienus no visas pasaules un nemaz par to nepārmaksāt- “Premium dzērieni par pieņemamām cenām”.

Premium Dzērienu komanda

STAY UP TO DATE

Submit your email to get updates on Island products and special promotions.